Відзначення 89-ї річниці утворення Одеської області

Дата: 26.02.2021 13:29

Одещина - це земля, овіяна легендами, край неповторної краси, з мальовничими селами, родючими землями і річками та прекрасними  талановитими людьми.

Учні повинні знати  історію свого рідного краю, щоб мати краще уявлення про свою "малу Батьківщину", аби більше цінувати та любити її.

З нагоди відзначення 89-ї річниці утворення Одеської області в нашій школі були проведені виховні просвітницькі заходи:

• усний журнал "Мій рідний край - моя Одещина" для учнів 5-9 класів (пед.- організатор Шпак І.М.);
  • оформлений тематичний стенд та шкільна виставка книг «Моя Одещина» (шкільний бібліотекар Черниш О.С., пед.- організатор Шпак І.М.);
  • віртуальні подорожі: «Мій край - Одещина» для учнів 3 класу (кл. керівник Мордванюк І.М. ), «Одещина – мій рідний край» для учнів 2 класу (кл. керівник Задніпряна А.М.) та «Моя Одещина » для учнів 4 класу (кл. керівник Сатаулова Т.В.).

Учні  ознайомились з історією утворення Одеської області, визначними місцями  та з  видатними людьми, які жили та живуть в нашому краї. Ми впевнені, що краєзнавча робота, яка проводиться у школі, сприяє збереженню культурної спадщини краю та формуванню духовності і національної свідомості  підростаючого покоління.