Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

9 лютого - День безпечного Інтернету

Дата: 09.02.2021 11:08
Кількість переглядів: 6692

Фото без опису9 лютого весь світ відмічає Всесвітній день безпечного Інтернету. Це свято відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day), який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

  • шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
  • питання інтернет-етики,
  • загрози протизаконного контенту.

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

2009 року Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті за ініціативи «Майкрософт Україна» оголосила про запуск соціальної кампанії «Місяць безпечного Інтернету»

2013 року цього дня було проведено прес-конференцію Інтернет асоціації України, під час якої наголошено, що завданням вітчизняної інтернет-спільноти є віднаходження компромісу між ефективністю та безпечністю використання Інтернету з урахуванням української специфіки. Також розкрито стратегію боротьби за безпеку в Інтернеті, яку умовно можна розділити на три складові: інформування користувачів і профілактичні заходи, механізми захисту в процесі надання інтернет-послуг та інструменти з усунення протизаконного контенту.

Для викорінення найнебезпечнішого контенту створено постійну «гарячу лінію» з веб-інтерфейсом, де кожен користувач може залишити свою скаргу про інформаційні порушення в Інтернеті

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Заклади освіти залучились до відзначення Деня Безпечного  Інтернету. Учителя інформатики   Великоплосківського ОЗО  Батуріна Г.В., Соколова О.М. провели уроки , присвячені Дню Безпечного  Інтернету .

 Для 5-6 класів вчитель Батуріна Галина Вікторівна  провела дуже захоплюючі заходи: « Безпечний інтернет» , « Шахрайство в інтернеті»; « Безпека в інтернеті»; « Подорож безпечною країною», віртуальна гра « Інтернет».

Учні вивчали правила користування  інтернетом,  переглядали мультфільм « Найжахливіший тиждень  Петрика», складали пазли в он-лайн  режимі « Безпека дітей в інтернеті» , виконували вправу « Обіцяю», писали  як  уберегтися від шахрайства, складали слова із букв «День Безпечного інтернету», розгадували ребуси, писали пам’ятку « Користування інтернетом з користю», грали в гру  « Безпечно та небезпечно». 

Вчитель Соколова О.М. провела цікавий захід  в 7-Б класі « Ми за безпечний інтернет».

Слов’яносербський ЗЗСО долучився до проведення даних заходів, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

 Класними керівниками, педагогом - організатором та вчителем інформатики було проведено низку цікавих заходів:

  • для учнів початкових класів, найменших користувачів Інтернетом, була запропонована прогулянка по Он-ляндії та проведена гра-подорож «Безпечний Інтернет»;
  • для учні 5-7 класів педагог-організатор Шпак І. М.  та вчитель інформатики Іванова С. В. організували та провели інформаційні бесіди з елементами тренінгу, на перервах  виконували інтерактивні вправи про безпеку в Інтернеті;
  • для учнів 8-9 класів було організовано веб-квест, під час якого вони показали свої знання про безпеку в Інтернеті;
  • соціальний педагог з учнями 5 -9 класів провела анкетування «Кібербулінг»

Ми - за безпечний інтернет!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь