Протидія торгівлі людьми в умовах пандемії COVID-19

Дата: 02.02.2021 08:21

Торгівля людьми - це грубе порушення основоположних прав людини. Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми і тому числі у співпраці з недержавними організаціями.

Ґендерна дискримінація є однією з причин, що призводить до торгівлі людьми. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

Громадською організацією «Ла Страда-Україна» у співпраці з Міжнародною організацією з міграції та спільно з Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики підготовлено матеріал про підвищення вразливості до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації людей в умовах пандемії COVID-19, а також те, на що варто звернути увагу, аби уникнути подібних ситуацій.

,