Увага!!! Благодійна акція "З теплом у серці" до Дня Святого Миколая!

Дата: 18.11.2020 10:27

18.11.2020 року

На території Великоплосківської ОТГ оголошено проведення благодійної акції. Мета акції – збір гуманітарної допомоги (одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя) для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах на території нашої ОТГ.

Акція діятиме з 18 листопада (речі можна дарувати вже зараз).

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ ОТГ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ДАНОЇ АКЦІЇ, АДЖЕ НАЙМЕНША ВАША ДОПОМОГА Є ВКРАЙ НЕОБХІДНОЮ!!!

Пунктами збору гуманітарної допомоги є:

* Для мешканців с. Великоплоске: приміщення Великоплосківської сільської ради (звертатися тел. 0991074150 Світлана)

* Для мешканців Тростянецького старостинського округу приміщення сільської ради (звертатися 0951828170 Ганна)

*  Для мешканців Слов'яносербського старостинського округу приміщення сільської ради (звертатися 0951564486 Ірина)

* Для мешканців Новосавицького старостинського округу приміщення сільської ради (звертатися 0666999762 Людмила)