Робоча зустріч з питань легалізації

Державний центр зайнятості

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Великомихайлівська районна філія

вул. Центральна, 103А, смт Велика Михайлівка, Одеська обл., 67100,  тел (04859)2-16-56, факс (04859)2-13-50

Е-mail: v-mih@od.dcz.gov.ua, Web: https://ode.dcz.gov.ua, код ЄДРПОУ ВП 42103634

20.10.2020   № 913/01-30                          На №__________від   _________

Директору

Одеського обласного

центру зайнятості

Гаценку С.В.

Робоча зустріч з питань легалізації

20 жовтня 2020 року директор Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Дикуненко, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ірина Скридоненко  та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Морук провели робочу зустріч із головним спеціалістом - інспектором з праці   Великомихайлівської селищної ради ( ОТГ)  Галиною Гомонюк.                                У ході зустрічі обговорені спільні дії щодо:

- інформування як підприємців, так і найманих працівників про ризики використання праці неоформлених працівників і про переваги офіційного працевлаштування;

- проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою діяльність та отримують заробітну плату неофіційно;

- упередження виплати заробітної плати в «конвертах».

Тільки легалізація робочих місць створює підґрунтя для поліпшення добробуту населення та розвитку економіки регіону. Трудові відносини з найманими працівниками мають укладатись виключно у правовому полі.

Директор                                                  А.М.Дикуненко

Вик. Морук В.Г. Тел.(04859)21350