Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

НОВІ  ЗНАННЯ – НОВІ  МОЖЛИВОСТІ

Дата: 16.06.2020 14:49
Кількість переглядів: 1165

 

 

Через різке уповільнення економічного зростання в умовах пандемії, світ стикнувся з найбільшою кризою безробіття в сучасну епоху. Епідемія коронавірусу вплинула на життєдіяльність мільйонів людей в усьому світі. В умовах пандемії багато видів діяльності,  в т.ч. професійної, перейшли в онлайн. Молодь навчальних закладів різних типів закінчує навчальний рік онлайн, служба зайнятості свої послуги надає шляхом дистанційної комунікації.

В усьому світі громадяни та організації розпочали широко використовувати різноманітні  освітні Інтернет-платформи, на яких можна пройти навчальні курси та підвищити рівень власної компетентності за різними напрямками.

В  Україні  громадянам  доступні  різноманітні   освітні   платформи, серед яких:

Освітній портал Державної служби зайнятості  - https://skills.dcz.gov.ua/,

 Дія. Цифрова освіта -https://osvita.diia.gov.ua/,

 Прометеус - https://prometheus.org.ua/,

 Coursera - https://www.coursera.org/  та інші.

 Онлайн освіта на багатьох платформах є платною, але деякі з них у період пандемії зробили свої курси безкоштовними. Так, Міжнародна платформа Coursera відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3800 онлайн -  курсів за вибором). Мета даної ініціативи - допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Державному центру зайнятості як державній установі надано доступ для реєстрації 25,0 тис. безробітних на платформі Coursera та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року. За умови успішного проходження навчання безробітні отримають відповідні сертифікати.

Що потрібно зробити зареєстрованому безробітному, який  має бажання  скористатись даною пропозицією та здобути додаткові знання за обраною спеціалізацією на платформі Coursera?

  1. Необхідно звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання.

  2. Після одержання запрошення, перейти за посиланнями, створити свій акаунт та розпочати вибір курсів для навчання.

Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень