Діти – найбільша радість...

Дата: 03.06.2020 16:40

Діти – найбільша радість  і батьківська втіха, надія і гордість, безумовна любов і безмежне щастя!

Стільки позитиву і радості подарували працівники культури дітям громади  в цей святковий день.

Від всіх куточків линули привітання нашим дітям.

Сільські будинки культури подарували чудові проекти. В проектах «Казкова країна дитинства», « Найщасливіша дитяча посмішка» мелодійно звучали привітання, пісні , вірші на честь наших  ангелочків.

Працівники Слов’яносербського  сільського Будинку культури провели конкурс «Я і мій домашній улюбленець» . Стільки радості і щастя було в оченятах конкурсантів. Їх привітали улюблені мультгерої – Маша та Ведмідь.

Казкові проекти-вікторини « В країні казок» підготували бібліотекари нашої громади .

Народні колективи громади підготували проекти «Подаруй дітям пісню». Дорослі, учасники колективу, поринули з головою в країну дитинства. Кожний перевтілився у маленьку дитину з чудовими іскринками сміху.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму проводив конкурс «Мозаїка талантів» серед дошкільнят і учнів навчальних закладів громади.  Голосування жителів нашої громади в соціальній мережі виявило переможців глядацьких симпатій.

В віковій категорії 7-11 років переможцями стали:

Дубровіна Вероніка 6 кл учениця Тростянецької ЗОШ I-III ст. – перше місце,

Задніпряна  Юлія 11 років учениця Слов’яносербського НВК- друге місце,

Гасилова Карина  5 кл учениця Новосавицької ЗОШ I-II ст.- третє місце.

В віковій категорії 12-16 років переможцями стали:

Жук Оксана 9 кл. учениця Великоплосківського НВК – перше місце,
Мацалак Владислав 9 кл ученик Великоплосківської ЗОШ
I-II ст.- друге місце,

Єждін Захар 9 кл ученик Великоплосківської ЗОШ I-II ст.- третє місце.

Переможцями в номінації «Майстерність автора» стали

Іванов Роман 5 кл Тростянецька ЗОШ I-III ст.,  Сливка Олеся 5 кл  учениця Великоплосківського НВК, Сатаулов Данило  учень 5 кл Слов’яносербського НВК, Орлова Ганна 4 кл учениця Великоплосківського НВК, Єждін Данило учень 4 кл Великоплосківського НВК.

Навчальні заклади громади провели тематичні заходи: фотоколаж творчих робіт учнів,  демонстрація он-лайн презентацій «Сторінками дитинства».

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!