Захист дитинства

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У ДЗ «ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САНАТОРІЙ «ЛЮСТДОРФ»

11 червня 2021 року 6 дітей Великоплосківської громади Новосавицького старостинського округу віком від  6 до 16 років направлені на оздоровлення в Дитячий спеціалізований санаторій «Люстдорф» МОЗ України за рахунок державних коштів та 16 дітей повернулись додому.  Перевезення дітей громади на оздоровлення у санаторій «Люстдорф» відбулося за кошти місцевого бюджету. Продовжується оздоровча кампанії  у закладах оздоровлення та відпочинку. Діти пільгових категорій мають можливість оздоровлюватися протягом усього року. Чекаємо на ваші заяви!

11:58 15.06.2021

Заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей!

Департамент соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації доводить до відома, що 5 червня 2021 року у місті Одеса планується проведення Фестивалю сім’ї, приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей. Захід організовується за підтримки депутатської групи спільно з громадськими та молодіжними організаціями Одещини. Основна частина програми проводитиметься з 14.00 до 17.00 години в Літньому театрі та частині Міського саду. Під час проведення заходу працюватимуть різні локації з розвагами для дітей та родин. Проводитимуться ігри та майстер-класи, виступи дитячих колективів. В місці проведення заходу буде забезпечено сцену, звук та відео екран. Організатори зобов’язуються додержуватися усіх правил громадського порядку, норм безпеки та правил карантинних обмежень.

16:10 01.06.2021

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

З нагоди  Міжнародного дня захисту дітей, з 27 травня по 4 червня  2021 року, заплановано багато різноманітних святкових заходів, які проводять заклади освіти, будинки культури та служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради.

15:42 28.05.2021

НЕ ДОПУСТИМО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ СЕРЕД ДІТЕЙ!

Головним управлінням Національної поліції в Одеській області проаналізовано зареєстровані факти нещасних випадків , що сталися з дітьми впродовж лютого 2021 року.

09:40 24.03.2021

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

З метою популяризації розвитку сімейних форм виховання в Одеській області та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками та надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину, Одеський обласний центр соціальних служб здійснює інформаційно-просвітницьку кампанію. З питання розвитку патронату над дитиною розроблено та знято відеоролик на тему: «Впровадження послуги патронату над дитиною». У разі виникнення необхідності в здійснені навчання кандидатів у патронатні вихователі надаємо контактний телефон для звернення: 0991074150

11:31 22.03.2021

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У ДЗ «ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САНАТОРІЙ «ЛЮСТДОРФ»

17 березня 2021 року 16 дітей Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району віком від  6 до 16 років направлені на оздоровлення в Дитячий спеціалізований санаторій «Люстдорф» МОЗ України за рахунок державних коштів.  Перевезення дітей громади на оздоровлення у санаторій «Люстдорф» відбулося за кошти місцевого бюджету. Продовжується оздоровча кампанії  у закладах оздоровлення та відпочинку. Діти пільгових категорій мають можливість оздоровлюватися протягом року. Для того, щоб отримати путівку, батькам або законним представникам дітей, необхідно звернутися  до директора школи, старости округу, Великоплосківської сільської ради.

16:56 18.03.2021

Проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї»

Проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї»    Службою у справах дітей Великоплосківської сільської ради організовано та проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї» на території Тростянецького та Новосавицького старостинських округів 01 та 09 березня з метою захисту законних прав та інтересів дітей, обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах. Рейд «Дитина в сім’ї» було проведено комісією у складі: начальника служби у справах дітей  Великоплосківської сільської ради – Кравцової С.В., начальника відділу у справах сім’ї, молоді та соціального захисту населення – Звягінцевої І.Л., старости Тростянецького старостинського округу – Дубровіної Г.В., старости Новосавицького старостинського округу – Орлової Л.А., директора школи Стукалової Л.Б., депутата - Баєвої Н.І. та соціального педагога Рудої Л.О.

20:42 12.03.2021