Великоплосківський НВК

Вас вітає Великоплосківський НВК

Керівник навчального закладу - Воронцова Т.В.

Години роботи:                                                                                       Святкові дні :

8.00- 17.00                                                                                              Субота - Неділя

Понеділок - П'ятниця                                                                                  Адресса :

Номер телефона:                                                                                     Вул. Партизанська 77

048-59-28-139

Учні початкової школи, 5 – 9 класів, вчителі та бібліотекар Великоплосківського НВК долучилися до відзначення 206 - ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

І знову – березень… І знову липнуть до нас думи геніального українського поета Т.Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

10:37 09.03.2020

Великоплосківський НВК долучився до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниці виведення військ з Афганістану.

Великоплосківський НВК долучився до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 -а річниці виведення військ з Афганістану.

11:39 18.02.2020