🎈 Щасливих та безпечних канікул!






Ура! Настали канікули!
Канікули – це довгоочікувана пора відпочинку, веселощів та нових вражень. Позаду залишилися уроки, контрольні роботи та домашні завдання, а попереду – яскраві літні дні, наповнені сонцем, іграми, подорожами та цікавими пригодами.
Бажаємо всім дітям провести канікули весело, змістовно та безпечно. Нехай кожен день дарує гарний настрій, нові знайомства, незабутні емоції та щасливі моменти. Відпочивайте, набирайтеся сил, відкривайте для себе щось нове та цікаве.
Нехай літні канікули будуть теплими, радісними та сповненими дитячих усмішок! Гарного відпочинку та мирного неба над головою!
