A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

День молодіжних і дитячих громадських організацій України.

Дата: 26.06.2022 10:26
Кількість переглядів: 43

26 червня 2022 року в Україні відзначається  День молодіжних і дитячих громадських організацій України.

З метою сприяння розвитку дитячого та молодіжного громадського руху, на підтримку ініціативи громадських органiзацiй 27 червня 2008 року Президент України підписав Указ № 599/2008 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій», в якому День молодіжних та дитячих громадських організацій України вирішено відзначати щорічно кожне третю неділю травня.

Згідно з Указом Президента № 600/2011 від 24 травня 2011 року: Внести до Указу Президента України від 27 червня 2008 року N 599 "Про День молодіжних та дитячих громадських організацій" зміну, замінивши слова "у третю неділю травня" словами "в останню неділю червня".

Характерною ознакою сучасного розвитку молодіжного та дитячого громадського руху є добровільність вступу до організації. Це безумовно повинно залишатися нормою їх діяльності. Основою для формування молодіжних і дитячих громадських об’єднань є не тільки навчальні заклади всіх типів і рівнів, а й установи додаткового виховання і освіти, клуби за місцем проживання, центри та заклади для молоді і так далі. Діти - наше майбутнє. Виховання високої моральності і моралі в молодому поколінні на основі їхніх інтересів, є запорука благополуччя і успіху всього Держави.

У наш час молоді люди стикаються з новими викликами й до цих викликів потрібно бути готовими. Подібні заходи спонукають сучасну молодь мислити по-дорослому, відповідально ставитись до громади та країни. Молодіжна політика в умовах децентралізації є формуванням комфортного середовища для життя, розвитку, зайнятості молоді у громадах.

На території нашої громади з 25.02.2021 року  функціонує Молодіжна рада Великоплосківської сільської ради. Добровольче об’єднання молоді позитивно вплинуло на рішення  деяких проблем підростаючого покоління. Допомога в організації дозвілля для молоді і дітей, проведення заходів патріотичного та розважального напрямку, волонтерська діяльність.

 Вітаємо  нашу ініціативну молодь зі святом і бажаємо їм розв’язання як можна більше актуальних проблем та залучення більше молоді у житті громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень