Старий Новий Рік

Дата: 14.01.2022 11:53

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах. Звичаї, що дісталися нам у спадщину від дідів- прадідів, не втратили свого значення і сьогодні.

У ніч із 13 на 14 січня в Україні відзначають Старий Новий рік. Святкування розпочинається напередодні увечері, який ще називають Щедрим.

Діти та молодь ходять у гості та щедрують. Цього року учні 8 класу теж колядували та щедрували.

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

Вітаємо зі Старим Новим роком. Нехай старий рік забере всі хвороби, печалі і негаразди, а новий нехай подарує

удачу, здоров'я, благополуччя і щастя. Зі святом!