З Днем Соборності України!

Дата: 20.01.2022 09:26

Шановні жителі нашої громади!

22 січня 1919 року здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.

На Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Возз’єднанню українських земель судилося навічно увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності.

Сьогодні, відзначаючи День Соборності України, ми повинні усвідомлювати, що побудова демократичної, заможної , соборної України – наш загальний борг перед історією.

Тільки разом, собором, за участю всіх верств і політичних сил суспільства можливо досягти розквіту української держави, підвищення добробуту людей.  Будемо ж з вами творцями власної долі та розбудовниками власної держави!

Бажаємо всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості. Нехай віра в демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання наших людей!

Зі святом вас! Із Днем Соборності України!

З повагою виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)