Різдвяна свічка - Карітас України

Дата: 17.12.2021 12:12

Протягом цілого грудня або й більше, ми живемо в передчутті Різдвяних свят: святкова музика в торгових центрах, яскрава ілюмінація, списки подарунків та списки страв, які будемо готувати до свята. Так багато клопотів і приготувань, не забудьте серед них і про традиційну благодійну акцію Карітасу України «Різдвяна свічка»!

Передзвін дзвіночків, шурхіт обгорткового паперу для подарунків, шкварчання цибульки на пательні, булькання борщу в баняку, колядки, віншування і багатоголосся вертепу.

Аромат мандаринок, ялинки, свіжого сіна у шопці, узвару, запеченої риби, прянощів глінтвейну.

Вушка з грибами, паштет і шинка, кутя і пампушки з маком, рогалики з трояндовим варенням та імбирні медівники.

Тендітність ялинкових прикрас, колючість зеленої ялинки, фактурність збіжжя дідуха, обійми рідних і близьких, тепло пледу, що зігріває.

Вогні святкових гірлянд, сяйво Віфлеємської зірки, що вело мудреців зі Сходу до ясел маленького Христа, світло Різдвяної свічки, що наповнює домівку затишком і теплом.

Ми чуємо Різдвяні свята, відчуваємо їх на запах, смак і дотик, бачимо їх світло. Святкові обряди і ритуали Різдва, – це те що об’єднує, повертає у дитинство, надає силу і відчуття приналежності до традиції. А ще Різдво це віра в справжнє диво, коли Бог приходить у світ маленькою безпомічною дитиною і своєю любов’ю ділиться зі всіма потребуючими, попри всі перешкоди та негаразди.

Ми теж можемо поділитись своєю любов’ю та світлом з тими, хто цього потребує.