Новосавицька ЗОШ відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 19.02.2020 06:21

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

17.02.2020 Новосавицька ЗОШ відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На захід були запрошені гості воїни- афганці, яким було надано вступне слово. Присутні діти і дорослі декламували вірші, спогади воїнів-афганців з архівних документів. На захід була запрошена мати загиблого  в Афганістані воїна Улитко Сергія -­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Ніна Василівна. Пролунали слова вдячності нашим землякам за їх мужність, відданість Батьківщині.