В Тростянецькому БК було проведено виховний захід, присвячений Дню виведення військ з Афганістану

Дата: 19.02.2020 05:12

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Тростянці.

13 лютого 2020 року в приміщенні Тростянецького БК було проведено виховний захід, присвячений Дню виведення військ з Афганістану. Цей захід підготували шкільний бібліотекар Привалова В.І., директор БК Буковська В.Г., сільський бібліотекар Вишнякова О.М. разом з учнями 9 класу Шульгіною Д., Баєвим О., Бурлаковим С., Аксьоновим А., Куценко Л.

Були запрошені гості воїни-афганці Перстньов М.В., Привалов П.Є., Аксьонов П.І.. Гості розповідали про свою службу і враження, які були насиченими при перебуванні на території другої держави.

Учні підготували вірші, розповіді про ті часи. Разом слухали афганські пісні,  провели відео перегляд  документальних фільмів.