Інформація про проведені заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Слов’яносербському НВК

Дата: 18.02.2020 11:50

15 лютого 2020 року виповнюється 31 рік із дня завершення неоголошеної війни. Вона  тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану.
Вшановують в Україні і всіх тих, хто брав участь в інших війнах. Зараз у Збройних силах України служить близько 2 тисяч офіцерів і прапорщиків, які брали участь в афганській війні, близько 20 тисяч військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших “гарячих точках”
       У Слов'яносербському НВК  були проведені заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а саме:
-    урок пам’яті «Їх долі обпалені війною» (9-11 кл.);
-    виховна година «Біль лихоліття Афганістану» (7-8 кл.);
-    бесіда з переглядом відео презентації «Афганістан в моїй душі болить» (6 кл.);
-    виховна година «Відлуння афганських гір» (5 кл.).
        Дані виховні заходи  присвячені патріотичному вихованню молоді. Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.