Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ

Міжнародний конкурс з математики Кенгуру запрошує прийняти участь учнів 2-6 класів. Наразі конкурс є безкоштовним, але за можливість можна сплатити благодійний внесок. (р/р UA 463223130000026001000026712, ПАТ «УКРЕКСІМБАНК»; отримувач коштів — благодійний фонд «ЛІЦЕЙ» (код ЄДРПОУ 22360064) призначення платежів: Благодійні внески на конкурс «КЕНГУРУ»

07:53 11.12.2023

Осінній ярмарок в Новосавицькій гімназії

20 жовтня 2023 року в приміщенні Новосавицької гімназії відбудеться ярмарок на підтримку ЗСУ. Запрошуємо всіх прийняти участь: жителів, гостей села і всіх небайдужих просимо долучитися до ярмарку.

09:10 09.10.2023

Техніка безпеки під час літніх канікул

Шановні батьки та здобувачі освіти! Вітаємо вас із закінченням навчального року та настанням довгоочікуваних літніх канікул! Навіть в умовах війни потрібно не забувати про відпочинок. Добре, щоб у дітей він був активним, на свіжому повітрі. Але варто й про безпеку потурбуватися. Звичайно, класними керівниками проведені виховні години та інструктажі з учасниками освітнього процесу з усіх питань безпеки життєдіяльності. Чимало корисного досвіду та практичних порад наші вихованці набувають у новостворених «Класах безпеки». Проте в умовах воєнного стану – пильність особлива! Просимо батьків бути прикладом для власних дітей в будь-яких ситуаціях, особливо тих, які пов’язані зі збереженням життя та здоров’я! Нагадування ніколи не буде зайвим, якщо допоможе уникнути трагедії. Тому перед початком літа важливо ще раз ознайомити дитину з Правилами дорожнього руху, акцентувати увагу на дотриманнях правил безпечної поведінки вдома та на вулиці, біля водойми, на воді, повторити алгоритм дій під час сигналу повітряної тривоги, нагадати про безпеку в цифровому середовищі тощо. Під час довірливої бесіди розкажіть сину/доньці про шкідливість алкоголю, наркотиків та тютюну, а також до чого може призвести вживання цих речовин. Поясніть дитині, як важливо постійно перебувати на зв’язку. Особливо зараз, у непростих умовах сьогодення. Бережіть найдорожчих! Безпечних вам канікул! Чекаємо усіх здоровими та з гарним настроєм 1 вересня!

15:38 31.05.2023

конкурс "Левеня 2022/23"

Всеукраїнський  учнівський фізичний конкурс Левеня - 2022/23 вже стартувала реєстрація з 12 грудня 2022року  по 12 лютого 2023року

18:35 13.12.2022